Tkaniny

Tkaniny płaszczowe - PEPITKA

Wśród oferowanej kolekcji posiadamy tkaniny typu flausz, sukno, maja, loden, boucle, diagonal. Dysponujemy zarówno gładkimi tkaninami, jak również splotowymi. Stosowane składy surowcowe to 60%-100% włókien wełnianych oraz gramatury 500-700g/mb.

Tkaniny marynarkowe

Posiadamy kompletną ofertę tkanin marynarkowych od lekkich tkanin 260 g, po ciężkie tweedy, czy też typowo szorstkie i zgrzebne tkaniny garniturowe o wysokiej gramaturze (400-500 g). W asortymencie tkanin marynarkowych dysponujemy m.in. tkaninami wełnianymi, suknem, tropikiem, gabardyną.

Tkaniny mundurowe

W naszym asortymencie posiadamy doskonałe gatunkowo tkaniny mundurowe, które wykorzystywane są do szycia mundurów wyjściowych, galowych, czy płaszczy. Oferujemy tkaniny o splocie tropiku i gabardyny.

Tkaniny obiciowe

Oferujemy szeroki wybór tkanin obiciowych, zarówno jednokolorowych, jak również wzorzystych (m.in. krata, pepitka). W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in. sukno, które jest materiałem o wszechstronnym zastosowaniu i właściwościach – termoizolacyjnych, wodoodpornych i wodoszczelnych.

Tkaniny historyczne

Dysponujemy szerokim wachlarzem rodzajów i kolorów materiałów. Pasjonaci rekonstrukcji historycznych, jak również kostiumolodzy z pewnością znajdą coś dla siebie. Wyszukanie tkanin zbliżonych do tych z przeszłości bywa trudne, jednak oferujemy możliwość zamówienia tkaniny na życzenie klienta.

Inne tkaniny

Wśród kolekcji oferowanych przez nas tkanin dysponujemy również materiałami z przeznaczeniem m.in. na togi sędziowskie i rektorskie, sutanny, habity.

Koce wełniane

Produkowane przez nas koce wykonane są w 100% z wełny owczej. Oferujemy produkty o różnych wzorach i kolorystyce, a dodatkowo mamy możliwość wykończenia ich lamówką, bądź estetycznymi frędzlami.

Kocyki dla dzieci

Kocyki dziecięce wykonujemy na zamówienie ze względu na możliwość indywidualnego wykończenia. Czas oczekiwania na zamówienie zależne jest od dostępności wybranego przez klienta wzoru.